U gebruikt een verouderde browser. Wij raden u aan een upgrade van uw browser uit te voeren naar de meest recente versie.


  

 


 


  

 BCHarderwijk Jeugdtoernooi.

Zaterdag 25 mei 2019

 Uit de Harderwijker Courant:

Zo'n 70 kinderen deden mee aan het 4e jeugdtoernooi van BCHarderwijk, van 13 verschillende badmintonverenigingen.

In 6 poules werden er dubbelwedstrijden waarbij ieder kind steeds een andere partner en tegenstanders had. Uiteindelijk werden je punten die je zelf had behaald opgeteld en kwam de uitslag zoals hieronder staat uit de bus.

Als aandenken kreeg iedereen een vaantje en de 2 jongens en de 2 meisjes die het hoogste aantal punten hadden gescoord mochten een beker ontvangen.

Het was een gezellige dag en we willen daarom ook alle kinderen, ouders, vrijwilligers bedanken voor hun medewerking daaraan.

Dit alles is ook mogelijk gemaakt door onze baansponsors: Technical Translations Henk Epskamp, OMVR en JAM.

De lunchsponsor:  Sportcafé De Sypel  Fruitsponsor: AH Harderwijk  Bedankt!

 

 

 

Op Facebook staat een video met foto's van de dag:



Uitslagen:

POULE

MV

Speler_Naam

vereniging

_Totaal

A

M

Lucas van  Maanen

BC Zeewally

247

A

M

Srikar Somarowthu

Martinus, Amstelveen

225

A

M

Boaz Buul van

BCHarderwijk

213

A

M

Thijmen Stoffer

BCHarderwijk

208

A

M

Mark Arends

BCHarderwijk

202

A

M

Fabian van Keulen-Romo

BCHarderwijk

198

A

M

Martin Pho

Martinus, Amstelveen

191

A

M

Stef de Boer

BC Velsen

165

A

V

Myrthe Stokkentre

BCHarderwijk

216

A

V

Zoë Hoeve

BCHarderwijk

204

A

V

Julia van Maanen

BC Zeewally

199

A

V

Laura Rozendal

BCHarderwijk

190

B

M

Lars Claassen

BV Dronten

300

B

M

Timo Buurkes

BCHarderwijk

278

B

M

Joran van Olphen

BV Dronten

262

B

M

Wesley Ton

BCHarderwijk

227

B

M

Raoel Dekkers

Bas Badminton

208

B

M

Michael Vink

Bas Badminton

191

B

V

Yasmijn Stokkentre

BCHarderwijk

241

B

V

Danique van Scherrenburg

BCHarderwijk

217

B

V

Luna Rooze

BV Putten

216

B

V

Michelle van den  Hoorn

BV Putten

200

B

V

Tatjana van Beek

BV Putten

197

B

V

Mirjam Arissen

BV Putten

173

C

M

Wietse Duursma

Castellum

239

C

M

Chris Leensen

BCHarderwijk

227

C

M

Daan Nooteboom

BC Zeewally

224

C

M

INVALLER

 

202

C

M

Mart van Weeghel

BCHarderwijk

189

C

M

Tim Klaassen

BCHarderwijk

181

C

V

Marije Bonhof

BC Hellas

239

C

V

Elina Bonhof

BC Hellas

214

C

V

Mabel Pieper

BCHarderwijk

210

C

V

Dianne Sluijmer

BC Hellas

202

C

V

Willianne   Frens

BC Hellas

194

C

V

Azra Atici

BCHarderwijk

153

D

M

Bram van der Bent 

BCHarderwijk

239

D

M

Tycho Schmohl

BCHarderwijk

225

D

M

Ryan Miltenburg

Bc Castellum

218

D

M

Timo  Rooze

BV Putten

214

D

M

Wesley Koekoek

Bas Badminton

179

D

M

Isaac Hartogensis

Bc Castellum

178

D

M

Hugo Botter

BCHarderwijk

146

D

V

Veere Peters

BCHarderwijk

187

D

V

Isa Schrijvers

BCHarderwijk

185

D

V

Linnea Mouw

BCHarderwijk

169

D

V

Dante van Duyne

BCHarderwijk

166

E

M

Jamie Bouterse

Flevoland

211

E

M

Thomas Lether

Flevoland

210

E

M

Benjamin Vink

Bas Badminton

194

E

M

Gian de Stigter

BC 't Gein

191

E

M

INVALLER

 

170

E

M

Tosh ter Veld

BC 't Gein

166

E

M

Imram Omar

BCHarderwijk

155

E

V

Tessa Eevenaar

BCHarderwijk

189

E

V

Kayleigh Bos

Bas Badminton

178

E

V

Isabella te Kaat

BCHarderwijk

172

E

V

Jet van Weeghel

BCHarderwijk

158

E

V

Rianne van den Hoeven

BC 't Gein

144

F

M

Mylan Dijkhuis

Bas Badminton

215

F

M

Jelle  Velthuyzen

Vale Ouwe

203

F

M

Natan Senderek

Bas Badminton

163

F

M

Ravi Pieper

BCHarderwijk

157

F

M

Alexander van de Kruijs

BC 't Gein

148

F

M

Stanley Ton

BCHarderwijk

131

F

V

Frederique van Scherrenburg

BCHarderwijk

258

F

V

Loraine Kuiper

BCHarderwijk

249

F

V

Britt Bottenheft

BCHarderwijk

199

F

V

Florance Barendregt

BC 't Gein

146

F

V

Marijn  Loots

Bas Badminton

137