U gebruikt een verouderde browser. Wij raden u aan een upgrade van uw browser uit te voeren naar de meest recente versie.


  

 


 


  

 

Competitie 2019-2020

 

Het nieuwe competitieseizoen start in de week van 9 t/m 15 september 2019.

Hieronder de poule-indelingen van alle teams van BCH.

Onder de poule van het team staat de link naar toernooi.nl met de wedstrijden. 

Let op het kan zijn dat de tijden en soms zelfs de datum nog gewijzigd gaat worden, maar dat komt altijd wel in de link te staan.

 

De poule-indeling van de jeugdteams van BCH staan onder de senioren. Gelijk naar de jeugdteams klik hier.

De senioren teams van BCH 

 
2e divisie afd. 1      
vereniging teamnr. dag sleutel
BECA 2000 1 Zo 1
HARDERWIJK 1 Zo 2
LE CREDIT SPORTIF VELO 3 Za 3
ALMERE BV 4 Za 4
HOORNSE BV 3 Za 5
AMOR GS BC 2 Zo 6
DRACHTEN BC 1 Za 7
DUINWIJCK BC 4 Za 8

 Voor de wedstrijden BCH 1 zie hier

 

4e divisie afd. 3      
vereniging teamnr. dag sleutel
GO! BC 4 Za 1
HARDERWIJK 2 Zo 2
VELUWE 70 BC 1 Zo 3
FLITS BC 2 Zo 4
ALMERE BV 11 Za 5
BARNEVELD 2 Za 6
APPOLDRO 1 Zo 7
SMASH HOOGEVEEN BV 2 Za 8

 Voor de wedstrijden BCH 2 zie hier

 

5e divisie afd. 4 NOZ      
vereniging teamnr. dag sleutel
EEFDE BC 1 Vr 1
HARDERWIJK 3 Vr 2
FLEVOLAND 2 Za 3
VEEN T BC 1 Za 4
BARNEVELD 3 Za 5
AMPTMEIJER BADMINTON 80 2 Za 6
IJSSELSTAD BC 2 Za 8

 Voor de wedstrijden BCH 3 zie hier

 

5e divisie afd. 8      
vereniging teamnr. dag sleutel
ALMERE BV 15 Za 1
HARDERWIJK 4 Zo 2
VELUWE 70 BC 2 Zo 3
FLEVOLAND   Za 4
WSV BADMINTON 1 Zo 5
ZEEWALLY 1 Zo 6
APPOLDRO 2 Zo 7
BAN 2 Zo 8

 Voor de wedstrijden BCH 4 zie hier

 

5e divisie afd. 7    
vereniging teamnr. dag sleutel
SMASHING 7 Zo 1
HARDERWIJK 5 Zo 2
DRUTEN BC 1 Zo 3
KANTJILS DE 1 Zo 4
LOBBERS DE BC 1 Zo 5
NETWERK 1 Zo 6
BECA 2000 7 Zo 7
GOVA BC 2 Zo 8

 Voor de wedstrijden BCH 5 zie hier

 

6e divisie afd. 8 NOZ      
vereniging teamnr. dag sleutel
AMERSFOORT 8 Za 1
HARDERWIJK 6 Vr 2
INSIDE 82 3 Vr 3
HELLAS 1 Vr 4
AMPTMEIJER BADMINTON 80 4 Za 5
FLEVOLAND 4 Za 6
BARNEVELD 4 Za 7
SJEVE SJUTTEL DE 1 Za 8

 Voor de wedstrijden BCH 6 zie hier

 

Mannen Veer 1 afd. 6      
vereniging teamnr. dag sleutel
KROMMERIJNSTREEK M1 Vr 1
HARDERWIJK M1 Zo 2
RICOCHET BC M1 Zo 3
THIELA BC M1 Zo 5
NETWERK M1 Zo 6
DOORN BC M1 Zo 7
IJSSEL DE BC M1 Wo 8

 Voor de wedstrijden BCH M1 zie hier

 

Mannen Veer 1 afd. 7      
vereniging teamnr. dag sleutel
HELLAS M1 Vr 1
HARDERWIJK M2 Zo 2
INSIDE 82 M1 Vr 3
EPE BC M1 Wo 4
LEUSDER BC M1 Zo 6
RENSWOUW SV M1 Do 7
BAN M1 Zo 8

 Voor de wedstrijden BCH M2 zie hier

 

Mannen Veer 2 afd. 8      
vereniging teamnr. dag sleutel
HERCULES USV M1 Zo 1
HARDERWIJK M3 Zo 2
APOLLO IJ BC M1 Vr 3
KANTJILS DE M1 Zo 4
TREFFERS DE BV M1 Zo 5
HUIZEN 96 BV M2 Zo 6
DOORN BC M2 Zo 7
BAN M2 Zo 8

 Voor de wedstrijden BCH M3 zie hier

 

De jeugdteams van BCH:

O17-15 Gemengd-C Afd 6 Speelsleutel
HERCULES USV J3   1
HARDERWIJK J1   2
APOLLO IJ BC J1   3
CASTELLUM BC J3   4
GEIN T J1   5
HOUTEN BV J4   6
OSM BADMINTON J3   7
ZENDER DE J2  8

team J1: Luc, Bram v B, Simon en Chris wedstrijden J1 zie  hier 

 

O15-Mix 1- C-NH Combi afd 2 Speelsleutel
CASTELLUM BC J4 1
HARDERWIJK J2 2
ALMERE BV J7   3
VEENENDAAL BC J2 4
AMERSFOORT J1 5
NETWERK J2 6
MARIKEN BC J4 7

team J2: Mark, Tijmen, Yasmijn en Luca de wedstrijden J2 zie hier

 

O15-Mix 2- C-NH Combi Afd 3 Speelsleutel
INSIDE 82 J3 1
HARDERWIJK J3 2
ALMERE BV J9  4
PUTTEN J3 5
TREFFERS DE BV J5   6
NIJKERK BC J3 7
CASTELLUM J5 8

team J3: Timo B, Wesley, Danique en Isa de wedstrijden J3 zie hier

 

O13 Mix- C Afd 2 speelsleutel
SWIFT 64 J1 1
HARDERWIJK J4 2
GOVA BC J7 3
BAN J7 4
MARIKEN BC J5 5
HARDERWIJK J5 6
MARIKEN BC J6 7
BAN J6 8

team J4: Tycho, Hugo, Frederique, Lorraine en Tessa de wedstrijden J4 zie hier

team J5: Daan, Timo R, Mabel, Veere en Linea de wedstrijden J5 zie hier

 

O11 Opstap-C Afd 6  Speelsleutel
INSIDE 82 J6 1
HARDERWIJK J6 2
FLEVOLAND J4 3
CASTELLUM BC J8 8

team J6: Gemma, Britt, Damian en Ravi de wedstrijden J6 zie hier