U gebruikt een verouderde browser. Wij raden u aan een upgrade van uw browser uit te voeren naar de meest recente versie.


  

 


 


  

        Contacten

 

Bestuur      
Voorzitter Ernst Eikelenboom       voorzitter@bcharderwijk.nl
Vice-voorzitter Vakant   vice-voorzitter@bcharderwijk.nl               
Penningmeester Rob Schilder 0341-421503 penningmeester@bcharderwijk.nl
Secretariaat Gertjan Barnhoorn 0341-418576 secretariaat@bcharderwijk.nl
PR & Communicatie   Vakant    
Algemeen lid Erik Stokkentre  06 26550902 bcharderwijk@gmail.com
       
Ledenadministratie Gertjan Barnhoorn 0341-418576 secretariaat@bcharderwijk.nl
       
Website Myriam Sinkeldam   website@bcharderwijk.nl
       
PR/redacteur  Alex Eikelenboom    media@bcharderwijk.nl
  Rinske Deriga    
       
Trainers/ hulptrainers      
Trainer SR di Max Sibbald       
Trainer JR woe Rinske Deriga 06 30079243  rinskederiga@msn.com 
Trainer JR ma  Erik Stokkentre  06 26550902 bcharderwijk@gmail.com
       
SL 2 Edward Rozendal    
SL 2 Allard Slofstra    
  Chantal Stokkentre    
  Gino v Duyne
   
  Jeffrey v Lienden
   
  Marc v Dijk    
Vertrouwenspersoon Kees Hellingman 0341 416240 vertrouwenspersoon@bcharderwijk.nl
       
Technische Comm.      
Voorzitter Max Eikelenboom   tech-comm@bcharderwijk.nl
  Rik Verstappen  

 

Recreanten Henny Bosman    
       
CCP JR Myriam Sinkeldam   jeugd@bcharderwijk.nl
CCP SR Alex Eikelenboom    
       
Voorjaarscompetitie Henny Bosman       sjgbosman@solcon.nl
       
Jeugd Comm      
Bestuur Erik Stokkentre  06 26550902 bcharderwijk@gmail.com
       
Ouders Antoinette Arends    jeugd@bcharderwijk.nl
       
Recreanten- Nico van Beugen     Ma    
vertegenwoordigers Gertjan Barnhoorn  Di1    
  Alex Franken          Di2    
  Leida Akster         Woe     
  Vacant                   Do    
       
Sponsorcommissie     sponsor@bcharderwijk.nl
       

 

Aarzel niet om voor meer informatie contact met ons op te nemen via e-mail, telefoon of door langs te komen.